KONST / Litografier / Färglitografi 8681654
nr 868 1654
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Färglitografi, Cecilia Frisendahl (f. 1922), hästar, 55/ 250, signerad, -94, motivet: 40x50
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 januari 2014
kl 20:03:05
3/1 23:02:29
200 kr
4/1 17:29:27
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl